Im dłużej czekasz na przyszłość, tym będzie krótsza

Kompleksowa pomoc w zadłużeniu i nie tylko

Oferuję profesjonalną, kompleksową pomoc dla dłużników, upadłych, a także wierzycieli. Jako doświadczony syndyk z Łodzi zajmuję się sprawami związanymi z upadłością konsumencką osób fizycznych, upadłością przedsiębiorstw, jak również restrukturyzacją przedsiębiorstw. Masz problem związany z niewypłacalnością zobowiązań finansowych? Skorzystaj z usług specjalisty – zapraszam !

Postępowanie upadłościowe w Łodzi

Jako wierzyciel chcesz złożyć wniosek o upadłość konsumencką dłużnika, a następnie skutecznie uczestniczyć w jego postępowaniu upadłościowym? Jesteś dłużnikiem z zobowiązaniami finansowymi, których nie jesteś w stanie regulować i potrzebujesz specjalistycznej pomocy w znalezieniu rozwiązania? A może jesteś w samym środku postępowania upadłościowego, w związku z czym potrzebujesz merytorycznego wsparcia? Twoje przedsiębiorstwo jest zagrożone niewypłacalnością? Trafiłeś pod najlepszy adres. Zapraszam do mojej kancelarii w Łodzi – syndyk Agnieszka Ptak.

Upadłość spółki lub osoby fizycznej

W mojej kancelarii w Łodzi zajmuję się sprawami związanymi z upadłością – zarówno konsumencką dotyczącą osób fizycznych, jak i spółek. Oferuję profesjonalną, kompleksowa pomoc w sporządzeniu wniosku, dostarczenie go do sądu, a także przygotowanie merytoryczne do rozprawy. Z doświadczenia wiem, że poważne zadłużenie to nie koniec świata, a jedynie trudny etap, który da się pokonać, kiedy korzysta się ze wsparcia specjalisty. Oferuję pomoc w postępowaniu upadłościowym – skontaktuj się ze mną!

Upadłość firmy w Łodzi lub okolicach

Twojej firmie grozi upadłość? Jeżeli dotknął Cię kryzys związany z niewypłacalnością, skorzystaj z pomocy profesjonalisty. Jako doświadczony syndyk z Łodzi oferuję merytoryczne wsparcie w zakresie restrukturyzacji przedsiębiorstwa. Na podstawie wnikliwej analizy opracowuję szczegółowy plan działań naprawczych, które pozwolą Ci uratować firmę. Jeżeli jesteś prezesem, członkiem zarządu lub wspólnikiem w spółce, postępowanie dotyczące upadłości może być najlepszym wyjściem. Masz jakieś pytania? Zapraszam do kontaktu – chętnie rozwieję wszelkie wątpliwości.